Biografia

Ur. w 1972 roku w Chorzowie. Studia w Instytucie Sztuk Pięknych Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie ( dawniej kierunek Wychowanie Plastyczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie) W 1999 roku dyplom ze specjalizacji malarstwa w pracowni prof. Wincentego Maszkowskiego. W 2002 roku ukończone Podyplomowe Studium Rysunku i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu - specjalizacja malarstwa - pracownia u prof. Leszka Mickosia.

Od 2004 należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Współpracuje z domem aukcyjnym Art. in House z Warszawy. Należy do interdyscyplinarnej grupy „Młodzi Sztuką”. Artysta jest objęty stałym Patronatem Artystycznym i Medialnym w ramach projektu Artistic Guarantee of Art Imperium. Jest wpisany do encyklopedii "Who is Who" .

 Udział w kilkudziesięciu wystawach w kraju i za granicą . Otrzymał nagrodę za Pracę Roku 2004 i 2017 w Katowickim ZPAP, wyróżniony w XI Salonie Wielkopolskim, nagrodzony w I IV Międzynarodowym Konkursie ”Pejzaż Współczesny” w Częstochowie, wyróżniony w Ogólnopolskiej Wystawie Sztuki w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Prace znajdują się w zbiorach Muzeum Śląskiego, Muzeum Miejskiego w Siemianowicach Śl, MDK w Mikołowie, MDK w Chorzowie, w Ośrodku Promocji Kultury w Częstochowie w licznych zbiorach prywatnych w Polsce i za granicą. w roku 2022 Obraz pt. "Moment Powrotu" prezentowany był na Salonie Jesiennym w Paryżu w ramach projektu "Amplituda".